Duikscholen Bonaire

Omdat Bonaire zo’n fantastische bestemming is voor sportduikers, komen er veel duikers op het eiland af en zijn er ook diverse duikscholen en duikcentra. Bonaire is één grote duikspot en is geschikt voor duikers van elk niveau (ook niet-duikers!).

Diverse mogelijkhedenDuikschool Bonaire

Mensen die niet eerder hebben gedoken en het graag willen leren, kunnen een gediplomeerde instructeur in de hand nemen om het duiken onder de knie te krijgen en om de omliggende wateren op een veilige manier te verkennen. Maak van je vakantie gebruik om je duikbrevet te halen!

Heb je al een duikbrevet dan kun je uiteraard bij de duikcentra een complete duikuitrustingen kopen of huren.  Je kan ze natuurlijk ook kopen, dit kan bij de duikcentra en de duikscholen.

Vind je duiken met perslucht een beetje eng, dan ga je toch gewoon snorkelen? Het water rond Bonaire is ideaal om te snorkelen; het water is rustig, je hebt goed zicht en de koralen en vissen bevinden zich niet diep onder water. Zo kun je toch ontspannen genieten van al dat moois onder water. Bij de duikscholen en –centra kun je een snorkeluitrusting kopen of huren en je kunt er ook informeren naar georganiseerde snorkeltochten.

Centra

Veel duikcentra zijn verbonden aan het resort waar ze gevestigd zijn. De keuze is enorm en om je te helpen een keuze te maken hebben we hieronder een lijstje met duikscholen samengesteld.

Bekijk nu de beste Bonaire vakantie aanbiedingen

Duikschool/-centrum

Website

Belmar Dive Bonaire www.belmar-bonaire.com
Black Durgon Scuba Center www.blackdurgon.com
Bonaire Dive & Adventure www.bonairediveandadventure.com
Blue Divers www.bluedivers-bonaire.com
Bonaire East Coast Diving www.bonaireeastcoastdiving.com
Bruce Bowker’s Carib Inn www.caribinn.com
Buddy Dive www.buddydive.com
Captain Don’s Habitat www.habitatbonaire.com
Caribbean Gas Training www.caribbeangastraining.com
Dee Scarr Touch the Sea www.touchthesea.com/
Div’Ocean www.divoceanbonaire.com
Dive Friends Bonaire www.dive-friends-bonaire.com
Divi Dive Bonaire www.diviresorts.com
East Coast Diving www.bonaireeastcoastdiving.com
Great Adventures Bonaire www.harbourvillage.com
Hilltop Divers www.caribbeanclubbonaire.com
Ocean Adventures NV www.oceanadventures.com
Queen Angels www.qabonaire.com
Rec Tek Scuba www.rectekscuba.com
Renee Snorkel Trips www.reneesnorkeltrips.com
Sea & Discover www.seandiscover.com
Toucan Diving www.plazaresortbonaire.com
Tropical Divers Bonaire www.tropical-divers.com
The Deep Blue View/Goood Resort www.goood.nu
Wannadive Bonaire www.wannadive.com

 


facebook likes